Home staging

Czym jest Home Staging?

Każde wnętrze ma potencjał, lecz nie każdy jest widoczny od razu. Kiedy sprzedajesz lub wynajmujesz nieruchomość, wiesz, że jest ona wartościowa i niepowtarzalna. Musisz też przekonać o tym zainteresowanych potencjalnych odbiorców, wydobywając wszystkie najlepsze cechy swojej inwestycji. Home Staging to profesjonale przygotowanie nieruchomości na sprzedaż lub wynajem. Wszystkie podjęte w tym celu działania sprawią, że będziesz w stanie sprzedać/wynająć dom lub mieszkanie w jak najszybszym czasie za jak najwyższą cenę!

Dlaczego warto zdecydować się na Home Staging?

Oszczędzasz czas, który musiałbyś poświęcić na znalezienie kupca. Zainteresowanie Twoją inwestycją znacząco wzrośnie, dzięki czemu szybciej spieniężysz nieruchomość.

Zyskujesz pieniądze, których nie musisz poświęcać na obniżenie ceny, a ta może nawet wzrosnąć

Wywierasz silniejszy wpływ na kupcu, który na pewni nie przejdzie obojętnie obok twojej oferty

Zyskujesz argumenty przydatne przy negocjacji ceny.

Pozostawiasz najlepsze pierwsze wrażenie, które może okazać się decydujące przy finalizacji umowy.

Wyróżnisz się na tle tysiąca innych ofert, które do tej pory zdążył zobaczyć Twój klient.

Co zmienimy w twojej nieruchomości?

W zależności od stanu lokum będą to różne czynności mające na celu podniesienie jego wartości. Może to być niewielki remont, który odświeży mieszkanie lub rearanżację wnętrza. Pozbędziemy się niepotrzebnych przedmiotów i przygotujemy przestrzeń zarówno funkcjonalną, jak i przyjemną. Na koniec zadbamy o detale – dobierzemy dekoracje i dodatki, które sprawią, że całość zyska spójność i niepowtarzalny charakter.

Chcesz szybko sprzedać mieszkanie, ale masz wrażenie, że czegoś mu brakuje?

Nie wiesz, dlaczego Twoje mieszkanie nie jest przytulne? Dlaczego otrzymujesz mało zapytań ofertowych?

Czasami zaledwie odrobina dopieszczenia zmienia mieszkanie nie do poznania Nawet jeśli chcesz szybko sprzedać mieszkanie, nie należy desperacko obniżać ceny! Zamiast tego zastanów się, co sprawi, że Twoja nieruchomość stanie się od razu bardziej atrakcyjna. Jeśli tego nie wiesz lub nie jesteś pewny – zwróć się po pomoc do nas i pozwól nam zaopiekować się Twoją inwestycją.

Jako firma posiadamy cały potrzebny asortyment, zaczynając od mebli, kończąc na dodatkach, i fachową wiedzę, dzięki którym Home Staging będzie rozwiązaniem skutecznym, a jednocześnie nieobciążającym finansowo. Bez dużego nakładu możesz przy naszej pomocy podnieść wartość swojej nieruchomości, nawet jeśli aranżowana przestrzeń jest pusta. Nie musisz inwestować w meble. Chcesz wiedzieć, jak działamy? Zapoznaj się z naszymi realizacjami i profilem na FB.